Náhradní díly

Aktualizace č:1  – dne: 19.02.2016

Můžete objednávat náhradní díly pro zahradní železnici  od firem Champex Linden a Modell-Lande které nabízejí k prodeji. 

cl_weblogo_1

 

modell-land

Také může  objednávat všechny výrobky které firmy dodávají. Přehled náhradní dílu u firmy Champex-Linde  zde. Jednotlivé katalogy LGB na prohlédnutí.

Obchodní podmínky na objednávání náhradních dílů:

1) Objednávky budou jen příjímání na vyplněném formuláři: Champex-Linde objednavka-nd.xls  stáhnout, Modell-Land objednavka-nd-Modell-Land.xls  stáhnout a zaslat na e-mail: info@vlakyzezulka.cz

2) Cena zboží se počítá dle ceníku firem uvedený na webových stránkách v € bez DPH. K ceně bude připočítanou k náhradním dílům 13% manipulační poplatek na poštovné a balné z Německa.   Poté bude přepočítaná aktuálním kurzem  do měny české republiky a navýšeno o 21% DPH. Cena ostatního zboží se bude počítat individuálně. Přibližní kurz pro rok 2017 je 27,80 Kč.

3) Poštovné v ČR bude účtováno 120 kč + 40 kč dobírka.

4) Objednávky budou vždy uzavírány k 15 dni měsíci.

5) Zboží se bude objednávat u dodavatelů. Až budou objednávky v  minimální výši 250 € u každé firmy. Když se tato podmínka nesplní tak se  objednávky přesunou do dalšího měsíce.

6)  Záruka na zboží  bude poskytována 6 měsíců od dodání.

Jakékoliv dotazy ND Vám rádi zodpovíme rádi na e-mailu: info@vlakyzezulka.cz

Náhled na vyplňování formuláře:

nahled-nd

 

Naskladněné náhradní díly pro zahradní železnici:
http://www.vlakyzezulka.cz/521-nahradni-dily