DiMAX přijímač (FM) EU pro Navigator II - Massoth 8133101

DiMAX přijímač (FM) EU pro Navigator II - nahrazuje Massotht 8133001

Měřítko: G

Nový model roku 2013

Podrobný popis

  • Výrobce: Massoth
  • Kód zboží: 8133101-MA
  • Dostupnost: - obvykle do 2 týdnů - obvykle do 2 týdnů

3 005,00 KčS přijímačem DiMAX, předkládáme velmi zvláštní novinkou. Rádio DiMAX přijímač umožňuje použití populární navigátor DiMAX číslicových systémů ze strany Massoth a LGB © MTS III nového digitálního systému.

Funkčnost a rozsah
Rádiový přijímač umožňuje provoz až 8 DiMAX navigátory rádiem. Dva vestavěné zásuvky přijímače připojeného k digitálnímu centra. Další Massoth jack umožňuje provoz i kabel a samozřejmě, jako obvykle, Massoth, se používají také k dobíjení baterií. Napájení je zajištěno pomocí sběrnice již. Dodatečný zdroj energie není nutné. Rozsah 50 metrů umožňuje dokonalé fungování v jakékoliv poloze. Mimo dosah až 100 metrů. Také opatření pro neočekávané interference je optimálně nastavit na čtyři různé rádiové frekvence, a tak zabránit rušení jinými dodavateli.

DiMAX a LGB © MTS III
Rádio DiMAX Přijímač je určen pro provoz v centrech DiMAX digitální Kromě nového LGB MTS III systém digitální kompatibilní. Zde lze použít bez omezení.

Zůstaňte informováni
S činností světlo, jste vždy informováni o aktuálním stavu rádiového přijímače. Jednodušší a srozumitelnější kód blikající LED dioda indikuje Betrieszustand v každém okamžiku.

Hodnota stability a bezpečnosti pro budoucnost
Rádio DiMAX Přijímač je vybaven moderní technikou - může být vždy přináší aktualizaci softwaru na nejnovější verzi. Tak rozšíření Busfunktionalität a funkčnosti v budoucnu možné. Instalace aktualizace softwaru se provádí přímo na PC a ředitelství.

Aktuální firmware
Aktuální verze softwaru 1.2 podporuje až osm rozhlasových stanic na příjemce. V sektoru služeb: podpora a stáhnout si nejnovější firmware si můžete stáhnout i manuál.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Pošlete odkaz na tuto stránku svému známému, kterého by tento produkt mohl zajímat.

Podobné produkty